هدایت الله خادمی نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با پایگاه خبری ایذه پرس ؛ ضمن تبریک سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال خدمت مردم ایران از کسانی که قصد سفر در ایام نوروز را دارند، خواست تا از آثار ملی،طبیعتی بکر و زیبا همراه با نمایی از برف بر فراز قله ها و… ایذه و باغملک دیدن کنند.

هدایت الله خادمی در خصوص طرح انتقال آب به دشت های ایذه و باغملک اظهار داشت: این طرح که حدود دو ماه قبل به مناقصه کیفی گذاشته شده بود حدود ۱۲ شرکت در جهت واگذاری اجرای طرح به آنها معرفی شد.
خادمی ادامه داد: درحال حاضر ۱۲ شرکت مورد نظر می‌بایست اطلاعات مالی خود را ارائه کنند و به لطف خداوند و همت دولت این طرح در ۹۶ عملیاتی خواهد شد.
خادمی تاکید کرد: مجوز جهت بهره برداری از آب را تحت عنوان حق آب اخذ کرده ام که مقدار آن را در روز عملیاتی شدن پروژه اعلام می کنم.
خادمی در مورد طرح ۵۵۰ هزار هکتاری تصریح کرد: ابتدا ایذه باغملک و مسجد سلیمان را مسئولین استان فراموش کرده بودن ولی با پیگیری های صورت گرفته قسمتی از طرح به این شهر ها اختصاص یافت.

خادمی افزود: در خصوص خروج ایذه از تبعیدگاه ۷ ماه است که مداوم در حال پیگیری هستم و توانستم ایذه را از لیست تبعیدگاه ها خارج کنم ولی طبق قانون مجلس که حق تبعید کردن مجرم را به قاضی ابلاغ کرده هم اکنون شاهد تبعید به شهر هستم.
خادمی تاکید کرد: با مسئولین استان صحبت می کنیم تا از طریق قوه قضاییه پیگیر خروج ایذه از لیست این قوه نیز باشیم.

خادمی در پاسخ به سوال چه تدبیری برای مناطق باستانی که با عدم توجه مسئولین در حال نابودی است، گفت: هم اکنون مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان جهت بازسازی و نگهداری این آثار اخذ شده و به زودی فعالیت آن آغاز خواهد شد.

خادمی افزود : ساخت جاده ایذه به اندیکا به پایان رسیده و ساخت پل نیز در مراحل پایانی به سر می‌برد و به زودی شاهد بهره‌برداری از این جاده خواهیم بود.

هدایت الله خادمی در پاسخ به سوال خبرنگار که چه اقدامی برای فعالیت مجدد شهرک صنعتی ایذه که اکثر واحد های آن نیمه فعال یا غیرفعال شده اند، گفت:طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب سال جدید سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال است من تمام سعی و تلاش ام را می کنم تا شاهد فعالیت مجدد و اشتغال زایی این واحد های صنعتی باشیم

هدایت الله خادمی در پایان از از دولت و مسئولین خواست تا بخشی نگری را رها کنند و شاهد رشد و شکوفایی در کل نقاط کشور باشیم.