به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایذه پرس؛ ملک‌محمد بویری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس با اشاره به آمادگی تیم سینا صنعت برای حضور در ادامه رقابت‌های لیگ برتر کشتی فرنگی اظهار کرد: پس از وقفه چند روزه در برگزاری این مسابقات به دلیل حضور ورزشکاران در رقابت‌های انتخابی تیم ملی برای حضور در مسابقات جهانی پاریس، این مسابقات در ماه آینده از سر گرفته خواهد شد.

وی افزود: با توجه به حضور ۶ کشتی‌گیر این تیم در تمرینات آماده‌سازی تیم ملی، مسابقه تیم سینا صنعت با آکادمی امید نوروزی که قرار بود ۲۸ تیرماه در شیراز برگزار شود به تعویق افتاد.

سرمربی تیم کشتی سینا صنعت ایذه در لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور تصریح کرد: با توجه به وقفه ایجاد شده، روز گذشته از سوی سازمان لیگ کشتی، برنامه جدید اعلام شد و در صورتی‌که تغییراتی در آن ایجاد نشود، این دیدار معوقه روز ۱۰ شهریور در شیراز برگزار می‌شود.

بویری با بیان اینکه مراسم وزن‌کشی این مسابقه روز ۹ شهریور در شیراز برگزار می‌شود ، اضافه کرد: تیم سینا صنعت با توجه به داشتن کشتی‌گیران ملی پوش خود در وضعیت مناسبی قرار داشته و با این وجود هیچ یک از مسابقات خود را دست کم نگرفته و برای برد قاطع به مصاف حریفان خود خواهیم رفت.

وی با بیان اینکه رقابت‌های نیم فصل دوم نیز چند روز پس از پایان نیم فصل اول که بعد از حضور در شیراز است انجام می‌شود و در ۲ دیدار این تیم میزبان خواهیم بود، گفت: برای نیم فصل دوم نیز برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته و احتمال اینکه چند تغییر در ترکیب تیم نیز داشته باشیم وجود دارد.

انتهای پیام/فارس