به گزارش پایگاه خبری ایذه پرس؛فاطمه ایزدی، مدیر دارالقرآن الزهرا(س) اداره آموزش و پرورش شهرستان ایذه در گفت‌وگو با ایکنا، با اشاره به اینکه ادامه کلاس‌های ترم زمستانه دارالقرآن الزهرا(س) از فردا سه‌شنبه ۱۵ فروردین‌ماه با حضور قرآن‌آموزان برگزار خواهد شد، افزود: بیش از ۳۰۰ قرآن‌آموز در این ترم مشغول فراگیری علوم قرآنی هستند.

وی با بیان اینکه این قرآن‌آموزان از تمام مقاطع سنی و تحصیلی در این دوره‌ها شرکت کرده‌اند، افزود: قرآن‌آموزان در این ترم به فراگیری علوم قرآنی همچون تجوید سطح یک تا شش، دوره‌های ویژه خردسالان(قرائت، حفظ جزء ۳۰، آموزش حدیث و …)، مداحی و … مشغول هستند. این ترم تا هفته اول اردیبهشت‌ماه ادامه خواهد یافت.

وی همچنین از برگزاری کارگاه‌های آموزشی ویژه نخبگان قرآنی این شهرستان خبر داد و گفت: ۳۵ دانش‌آموز نخبه(۱۷ پسر، ۱۸ دختر) در این کارگاه‌ها شرکت خواهند کرد. این کارگاه‌ها در رشته‌های قرائت تحقیق و ترتیل، صحیفه سجادیه، نهج‌البلاغه، تفسیر و احکام برگزار خواهد شد.

مدیر دارالقرآن الزهرا(س) گفت: این کارگاه‌ها از فردا سه‌شنبه ۱۵ فروردین‌ماه فعالیت خود را آغاز خواهند کرد و تا ۲۹ فروردین‌ماه ادامه خواهد یافت.